Заголовок сторінки

Практичні навчання з пожежної безпеки

Навчання з питань пожежної безпеки під керівництвом начальника служби пожежної та екологічної безпеки Віталія Горбаня днями було проведено з працівниками апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго».

Небезпека пожеж в охоронних зонах

У весняно-літній період громадяни розпочинають польові роботи та прибирання на присадибних ділянках, спалюючи суху траву, торішнє опале листя та інші рослині залишки, що може призвести до небажаних пожеж у охоронних зонах електричних мереж.

Правила запобігання та безпеки при короткому замиканні

Сьогодні майже неможливо уявити повсякденне життя без електричної енергії. Електрика стала настільки звичною, що іноді ми забуваємо, що 

Правила пожежної безпеки, які повинен знати кожен!

За статистикою, в Україні внаслідок пожеж щорічно гине близько 2 тисяч людей.

Безпечні свята

Наближається пора Новорічних та Різдвяних свят. З ними  до кожного будинку завітають радість, надія та зміни на краще. Але, в той же час, щоб наслідки від необачного поводження зі святковою атрибутикою не спричинили пожежі і не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. 

Проведено спеціальні навчання з пожежної безпеки

11 грудня 2018 року на базі ВП «Черкасиенергоремонт» відбулося чергове спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) для працівників, які зайняті на роботах  з підвищеною пожежною небезпекою. Головуючим комісії був начальник служби пожежної та екологічної безпеки Віталій Горбань.

Закрыть