Заголовок сторінки

Загальноукраїнська інформація та статистична інформація європейських інституцій у сфері електричної енергії

На виконання пункту 2 постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює загальноукраїнську інформацію та статистичну інформацію європейських інституцій з метою надання споживачам ключової інформації про споживання ними енергоресурсів, яка має бути використана постачальниками електричної енергії, які здійснюють постачання електричної енергії побутовим споживачам, для заповнення відповідної форми (додаток 1 до постанови № 464).

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання

Шановні споживачі!

Шановні споживачі!
З метою реалізації Ваших прав на отримання інформації щодо тарифів на електричну енергію ПАТ "Черкасиобленерго" надає інформацію щодо частки кожного джерела енергії у загальній стркутурі купленої електричної енергії за обсягом виробництва та вартості у 2018 році

ПАТ "Черкасиобленерго" інформує про тарифи з розподілу електричної енергії на 2019 рік

Відповідно до законів України «Про НКРЕКП», «Про ринок електричної енергії», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної  енергії,  затверджених   постановою   НКРЕКП  від  27.12.2017  року  № 1470, Порядку встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою  НКРЕКП  від 05.10.2018 року № 1175 та постанови НКРЕКП від 11.12.2018 року  № 1848 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», ПАТ «Черкасиобленерго» інформує про тарифи з розподілу електричної енергії на 2019 рік:


ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

ПАТ "Черкасиобленерго" з метою належного інформування мешканців і підприємців Черкаської області та для подальшого взаєморозуміння і співпраці надає, в межах своєї компетенції, роз'яснення щодо загальних понять та процедури реформування ринку електричної енергії.

Зміни в порядку розрахунків побутових споживачів за спожиту електричну енергію

Шановні побутові споживачі!

Повідомляємо вам, що з 11 червня 2018 року набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, які затверджені постановою НКРЕКП України від 14.03.2018 № 312 (далі - ПРРЕЕ).

Відповідно до п. 4.12 ПРРЕЕ рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка, але не пізніше 20 календарного дня.

Споживачу слід чітко розуміти, що у разі несплати або неповної оплати за спожиту електричну енергію у встановлений термін, постачання електричної енергії може бути припинено через 10 робочих днів після попередження споживача (п. 7.5 ПРРЕЕ).

Відновлення електроживлення електроустановок споживача здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості після оплати споживачем заборгованості та витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача(п. 7.12 ПРРЕЕ).

Тобто, виникнення простроченої заборгованості та відключення призведе до додаткових витрат споживача.

Пам’ятайте, що своєчасність та повнота розрахунків за електроенергію – запорука світла й добробуту Вашої оселі.

Закрыть