Заголовок сторінки

ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У ПАТ «Черкасиобленерго» пройшло відкрите обговорення щодо встановлення з 1 січня 2022 року тарифів Товариства на послуги з розподілу електричної енергії. Пропозиції та зауваження приймалися із 17 по 26 вересня включно. Засідання по обговоренню отриманих пропозицій та зауважень відбулося 27 вересня 2021 року.


Протокол засідання щодо відкритого обговорення встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ "Черкасиобленерго" на 2022 рік

ВІДКРИТЕ ОБГОВОРЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У ПАТ «Черкасиобленерго» пройшло відкрите обговорення щодо встановлення з 1 січня 2021 року тарифів Товариства на послуги з розподілу електричної енергії. Пропозиції та зауваження приймалися із 17 по 27 вересня включно. Засідання по обговоренню отриманих пропозицій та зауважень відбулося 28 вересня 2020 року.

Протокол
засідання щодо відкритого обговорення встановлення тарифів на послуги з розподілу
електричної енергії ПАТ "Черкасиобленерго" на 2021

Повідомлення!

Повідомлення про проведення з 18 по 28 вересня 2020 року відкритого обговорення встановлення тарифів ПАТ «Черкасиобленерго» на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік

Завантажити

Реформа в дії. Змінити постачальника електроенергії просто

Змінити постачальника електроенергії просто, як 1,2,3: 1. Погасити заборгованість перед попереднім постачальником. 2. Попередити за три тижні постачальника про наміри розірвати угоду. 3. Укласти договір з новим постачальником.

Загальноукраїнська інформація та статистична інформація європейських інституцій у сфері електричної енергії

На виконання пункту 2 постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює загальноукраїнську інформацію та статистичну інформацію європейських інституцій з метою надання споживачам ключової інформації про споживання ними енергоресурсів, яка має бути використана постачальниками електричної енергії, які здійснюють постачання електричної енергії побутовим споживачам, для заповнення відповідної форми (додаток 1 до постанови № 464).

Закрыть