Заголовок сторінки

Керівники структурних підрозділів


№ п/п Назва структурного підрозділу  Актуальна інформація щодо місцезнаходження структурного підрозділу Актуальна інформація щодо керівника структурного підрозділу Телефон
1. Городищенська філія відокремленого структурного підрозділу «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Кожедуба, 26а, м.Городище

Барабаш Олександр Миколайович

2-02-90 kanc_gr@obl.ck.energy.gov.ua
2. Драбівська філія відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Васильченка,71, смт.Драбів

Бзенко Вадим Петрович

30-5-16 kanc_db@obl.ck.energy.gov.ua
3. Жашківська філія вул.Лікарняна,34, м.Жашків

Орищук Сергій Петрович

6-00-22 kanc_js@obl.ck.energy.gov.ua
4. Відокремлений структурний підрозділ «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Героїв Небесної Сотні,87, м.Звенигородка

Скобленко Олександр Григорович

2-25-60 kanc_zv@obl.ck.energy.gov.ua
5. Відокремлений структурний підрозділ «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Богодухівська,43, м.Золотоноша

Середа Олександр Іванович

5-22-98 kanc_zl@obl.ck.energy.gov.ua
6. Кам’янська філія вул.Петра Василини,8, м.Кам’янка

Коновалов Василь Васильович

6-15-57 kanc_km@obl.ck.energy.gov.ua
7. Канівська філія вул.Енергетиків,110, м.Канів

Ярошинський Олег Володимирович

3-83-30 kanc_kn@obl.ck.energy.gov.ua
8. Катеринопільська філія відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Черкаська,1, смт.Катеринопіль

Ткаченко Валерій Васильович

2-22-74 kanc_kt@obl.ck.energy.gov.ua
9. К.-Шевченківська філія вул.Правобережна, 80, м.К.-Шевченківський

Соловей Олег Васильович

2-46-76 kanc_ks@obl.ck.energy.gov.ua
10. Лисянська філія відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» п-т.Бужанський,43, смт.Лисянка

Рябоштан Володимир Васильович

6-24-57 kanc_ls@obl.ck.energy.gov.ua
11. Маньківська філія вул.В.Липинського,69а, смт.Маньківка

Шумовський Олександр Вікторович

6-24-92 kanc_mk@obl.ck.energy.gov.ua
12. Монастирищенська філія вул.Соборна,134, м.Монастирище

Чекман Олександр Сергійович

2-56-07 kanc_mn@obl.ck.energy.gov.ua
13. Смілянська міська філія вул.Мазура,10, м.Сміла

Вітер Руслан Олегович

2-46-00 kanc_smg@obl.ck.energy.gov.ua
14. Смілянська філія вул.Енергетиків,4, с.Костянтинівка

Дорошенко Віктор Миколайович

4-21-68 kanc_sm@obl.ck.energy.gov.ua
15. Тальнівська філія відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Гагаріна,68, м.Тальне

Пашковський Юрій Володимирович

3-09-60 kanc_tn@obl.ck.energy.gov.ua
16. Уманські енергетичні мережі вул.Енергетична,14, м.Умань

Ченчик Сергій Юрійович

4-68-50 kanc_umg@obl.ck.energy.gov.ua
17. Христинівська філія вул.Пушкіна,16, м.Христинівка

Соболенко Валентин Петрович

2-26-66 kanc_ht@obl.ck.energy.gov.ua
18. Черкаська міська філія вул.Михайла Вербицького,1, с.Червона Слобода

Трохимець Вадим Петрович

39-55-29, 71-08-59 kanc_ckg01@obl.ck.energy.gov.ua
19. Відокремлений структурний підрозділ «Черкаські районні енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Надпільна,51, м.Черкаси

Батурін Юрій Володимирович

54-44-73 kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua
20. Чигиринська філія вул.Гайдамацька,69, м.Чигирин

Частов Володимир Іванович

2-66-54 kanc_cg@obl.ck.energy.gov.ua
21. Чорнобаївська філія відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Михайла Старицького,13-а, смт.Чорнобай

Остроушко Вадим Володимирович

2-21-73 kanc_cb@obl.ck.energy.gov.ua
22. Шполянська філія відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» вул.Героїв Крут,72 а, м.Шпола

Висотенко Володимир Іванович

5-20-56 kanc_sp@obl.ck.energy.gov.ua
23. ВП «Черкасиенергоремонт» вул.Михайла Вербицького,1, с. Червона Слобода

Трусов Сергій Олександрович

71-68-44 grov@obl.ck.energy.gov.ua


Закрыть